Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Vinga TD32-1152
В наличии
Код:002626548
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Vinga TD32-1152
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для монітора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| VESA | 100 x 100 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Vinga TD32-1152
0.0
Всего отзывов:0