Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 95 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Характеристики Кронштейн Vinga TM20-2253
В наличии
Код:002626773
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика