Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Vinga TM20-6452
Нет в наличии
Код:002626549
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Vinga TM20-6452
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 55 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| VESA | 600 x 400 |
| Відстань до стіни | 53 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Підтримувана діагональ | 65" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Vinga TM20-6452
0.0
Всего отзывов:0