Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Vinga TM31-1151
В наличии
Код:002626764
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Vinga TM31-1151
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Угол наклона | 5 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 58-198 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Vinga TM31-1151
0.0
Всего отзывов:0