Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Vinga TM34-4451
Нет в наличии
Код:002626762
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Vinga TM34-4451
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| VESA | 200 x 200 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| Відстань до стіни | 50-360 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Vinga TM34-4451
0.0
Всего отзывов:0