Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Walfix M-18B
Нет в наличии
Код:002623597
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Walfix M-18B
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 300 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Комплектація | рівень |
| Тип | похилий |
| Підтримувана діагональ | 52" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Walfix M-18B
0.0
Всего отзывов:0