Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Walfix R-203B
Нет в наличии
Код:002624553
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Walfix R-203B
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 22 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| VESA | 100 x 100 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Розміри | 100 х 100 х 25 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Walfix R-203B
0.0
Всего отзывов:0