Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Walfix R-243B
Нет в наличии
Код:003156881
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Walfix R-243B
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Угол наклона | 5 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 100 х 100 х 25 мм |
| VESA | 50 x 50 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Підтримувана діагональ | 15.4" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Walfix R-243B
0.0
Всего отзывов:0