Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 50-280 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | гак для кабелю |
| Комплектація | дюбелі: 2 шт |
Характеристики Кронштейн Walfix R-273B
В наличии
Код:002624669
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика