Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Walfix R-353B
Нет в наличии
Код:003570751
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Walfix R-353B
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | m8х25 мм: 4 шт |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Відстань до стіни | 54 мм |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| VESA | 75 x 75 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Особливості | гак для кабелю |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Walfix R-353B
0.0
Всего отзывов:0