Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кухонний комбайн Bosch MUMS6ZS34
Нет в наличии
Код:003564233
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кухонний комбайн Bosch MUMS6ZS34
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 15 кг |
| Количество скоростей | 7 |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм основної чаші | 5.5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | тертка |
| Насадки | крюк для тіста |
| Додаткові функції | таймер |
| Особливості | захист двигуна від перевантаження |
| Габарити | 38 х 33 х 32 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кухонний комбайн Bosch MUMS6ZS34
0.0
Всего отзывов:0
Кухонний комбайн Bosch MUMS6ZS34
[[ getCurrentDecimal('35523') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('35522') ]] ₴