Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.9 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | кухонний комбайн |
| Потужність | 800 Вт |
| Об'єм основної чаші | 2.4 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | тертка |
| Насадки | для шинкування |
| Особливості | нековзні ніжки |
| Габарити | 25.5 х 22 х 41 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Кухонний комбайн Gorenje SB801W
Нет в наличии
Код:002148542
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика