Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
Нет в наличии
Код:002624483
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
| Производитель | |
| Вес | 5.5 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм основної чаші | 4.3 л |
| Об'єм чаші блендера | 0.8 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | соковижималка |
| Насадки | вінчик |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 28 х 25 х 24 см |
| Колір | сріблястий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
0.0
Всего отзывов:0
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
[[ getCurrentDecimal('11889') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11889') ]] ₴