Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.R0SI
В наличии
Код:003157333
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.R0SI
| Производитель | |
| Вес | 4.4 кг |
| Количество скоростей | 6 |
| Габарити | 35 х 29 х 26 см |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм основної чаші | 4.3 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.2 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | змішування |
| Насадки | крюк для тіста |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Особливості | нековзні ніжки |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.R0SI
0.0
Всего отзывов:0
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.R0SI
[[ getCurrentDecimal('16874') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16530') ]] ₴