Маркетплейс твоей Страны![]()
Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 4055 (113609)
В наличии
Код:003750300
Характеристики Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 4055 (113609)
| Производитель | |
| Вес | 2.5 кг |
| Напряжение | 40 Волт |
| Вес | 2.5 кг |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Вид | Кусторезы |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Бренд | AL-KO |
| Гарантия | 24 месяца от производителя |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Длина шины, мм | 550.0 |
| Толщина среза | 20.0 |
| Напряжение | 40 В |
Читать полностью
Сховати
Описание Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 4055 (113609)
Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 4055 Energy Flex (літій-іонний акумулятор 36 V / 4 Ah), в комплект акумулятор НЕ входить, робота зарядки 120-90 хв, захисний футляр в комплекті, легкий і зручний кущоріз з оптимальною ергономікою, діамантова шліфовка ножів, зручна робота, завдяки прогумованим ручкам, акумуляторне живлення, довжина шини 550 мм.
Отзывы и вопросы о - Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 4055 (113609)
0.0
Всего отзывов:0