Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Лампа світлодіодна Osram LED VALUE MR16, 6W (4058075689237)
| Производитель | |
| Вес | 0.03 кг |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 80 мм |
| Температура світіння | 4000 К |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Потужність | 6 Вт |
| Колір світіння | нейтральний |
| Обєм | 0.0002 м3 |
| Тип лампи | MR16 |
| Цоколь | GU5.3 |
| Світловий потік | 480 лм |
| Гарантия | 24 місяця |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно тарифів Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Лампа світлодіодна Osram LED VALUE MR16, 6W (4058075689237)
OSRAM - один з провідних світових виробників світлотехніки. Компанія була заснована в 1906 році у Берліні. На сьогоднішній день лампи OSRAM виробляються на більш ніж 20 заводах по всьому світу. Штаб-квартира знаходиться у м. Мюнхен, Німеччина. Найвища якість, інноваційність і найширший асортимент радують клієнтів в більш ніж 150 країнах. Світло - це OSRAM.
Отзывы и вопросы о - Лампа світлодіодна Osram LED VALUE MR16, 6W (4058075689237)
0.0
Всего отзывов:0