Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Лазерний далекомір LDM, 30 m
| Производитель | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 100 мм |
| Класс лазера | 2 |
| Похибка вимірювання довжини (+ / -) | +/- 1,5 мм |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс. | 0 40 °C |
| Кількість акумуляторів / батарей | 2 шт. |
| Діапазон вимірювання довжини, макс. | 30 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Луг |
Читать полностью
Сховати
Описание Лазерний далекомір LDM, 30 m
Точний лазерний вимірювач відстані, діапазон вимірювання до 30 м
- Двокомпонентний корпус, міцний, та зручний
- Захищений від пилу та бризок води
- 3-рядний дисплей з підсвіткою
- 1⁄4” кріплення для штативу
- Автоматичне вимикання лазерного променя та вимкнення пристрою
- Відстеження (безперервне вимірювання)
- Цифрова та звукова індикація
Функції
- Одиничне вимірювання відстані
- Відстеження
- Сума відстаней
Увага
- Лазерне випромінювання. Не дивіться напряму в зону випромінювання
- Лазерний виріб класу 2
Отзывы и вопросы о - Лазерний далекомір LDM, 30 m
0.0
Всего отзывов:0