Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Длина | 115 мм |
| Класс лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс. | -10 - 50 °C |
| Похибка вимірювання довжини (+ / -) | +/- 1,5 мм |
| Кількість акумуляторів / батарей | 2 шт. |
| Діапазон вимірювання довжини, макс. | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Луг |