Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Гарантийный срок | 2 календарный месяц |
| Напряжение | 175 Волт |
| Мощность | |
| Световой поток | |
| Тип цоколя | E 14 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Формфактор | R39 |
| Максимальна сила струму | 32mA |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Кут розсіювання | 140° |
| Коефіцієнт потужності | 0.56 |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Розміри | 39mm х 67mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Робоча температура | -25°C ~ + 50°С |
| Матеріали | Алюміній-пластик |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Вага | 25г |
| Штрих-код | 4820118292625 |
| Артикул | VL-R39e-04144 |
Товар не доступен
Характеристики LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика