Характеристики LED підсвітка 49" NU7100_STS49081 UE49NU7100U UE49RU7372U UE49NU7102U 1 планка Світлодіод 7х2 мм
| Производитель | |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 38 |
| Діагональ (дюйми) | 49" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |