Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 670 грамм |
| Гарантийный срок | |
| Напряжение | 180 Волт |
| Мощность | |
| Коэффициент мощности | 0.90 |
| Световой поток | 5000 lm, люмен |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Кут розсіювання | 90° |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 223mm х 215mm х 54mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Матеріали | Алюміній |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Штрих-код | 4820246480444 |
| Артикул | VL-F2e505W-S |
Товар не доступен
Характеристики LED прожектор VIDEX F2e 50W 5000K з датчиком руху та освітленості
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика