Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919349
Характеристики Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Довжина переду виробу, см | 133см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 59см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Ширина по стегнам | 68см |
| Довжина по боковому шву, см | 113см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 84см |
| Ширина по поясу, см | 37см |
Читать полностью
Сховати
Описание Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів — універсальний комплект, що поєднує комфорт і стиль у кожній деталі. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко вписується у повсякденний гардероб.
Довгий кардиган виконаний у вільному фасоні без застібки, що створює розслаблений силует і додає образу легкості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2760') ]] ₴