Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER Mini, LED, 1000 lm
| Производитель | |
| Матеріал | Пластик |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 70 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 40 °C |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина x висота x глибина | 144 x 100 x 45 мм |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 3-6 год |
| Час зарядки | 4,5 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мAгод |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Світловий потік, мін./мак. | 500 / 1000 лм |
| Температура кольору | 6000 K |
| Ударостійкість | IK09 |
| Ступінь захисту IP | IP 67 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |
Читать полностью
Сховати
Описание Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER Mini, LED, 1000 lm
Невеликий, але потужний акумуляторний світлодіодний робочий ліхтар, витримує значний вплив бруду, пилу та води з рівнем захисту IP67 Тип світлодіодів LED SMD Хороша термоізоляція для підтримки стабільної світловіддачі Два режими освітлення 1,000 лм і 500 лм Перемикач режимів Повне світло – середнє світло – вимкнено Світлодіодний індикатор зарядки 4 світлодіоди на тильній стороні вказують на стан зарядки акумулятора Зарядка За допомогою зарядного кабелю з роз'ємом USB-C Можна використовувати зі штативом Кріплення на задній панелі з отвором M8 Два потужні магніти на тримачі Додатковий спосіб встановлення Індикатор заряду батареї Примітка Li-lon: 3.7 В, 16.28 Вт, 4,400 мА·год Поставляється із зарядним пристроєм 5В 1А з європейською вилкою та кабелем USB-C
Отзывы и вопросы о - Ліхтар акумуляторний ERGOPOWER Mini, LED, 1000 lm
0.0
Всего отзывов:0