Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 40 °C |
| Ємність акумулятора / батареї | 2600 мAгод |
| Час зарядки | 3,5 год |
| Ударостійкість | IK07 |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |
| Довжина x Ширина x Висота | 50 x 47 x 269 мм |
| Тип з'єднання | USB type C |
| Номінальна напруга | 3,7 В |
| Комплектація | Тільки кабель USB-C |