Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар акумуляторний PREMIUM, LED, 250 lm
| Производитель | |
| Световой поток | 250 lm, люмен |
| Ємність акумулятора / батареї | 1200 мAгод |
| Довжина x Ширина x Висота | 130 x 67 x 28 мм |
| Світовий період | 3 год |
| Час зарядки | 4 год |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
Описание Ліхтар акумуляторний PREMIUM, LED, 250 lm
Новітня технологія літій-полімерних акумуляторів для короткого часу заряджання та тривалої роботи Складаний пластиковий гачок з можливістю обертання на 360° З потужним магнітом Кількість світлодіодів: 4 х SMD світлодіоди розміром 3,5 х 2,8 мм 2 гачки для зручного кріплення Комплектація: ліхтар, блок живлення та кабель Micro-USB
Отзывы и вопросы о - Ліхтар акумуляторний PREMIUM, LED, 250 lm
0.0
Всего отзывов:0