Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар інспекційний акумуляторний з фокусуванням, COB LED
| Производитель | |
| Материал корпуса | Дюралюміній |
| Световой поток | 3000 lm, люмен |
| Час зарядки | 3 год |
| Потужність | 30 Вт |
| Ударостійкість | IK07 |
| Клас захисту | IP 54 |
| Елементи живлення | Вбудований Li-Pol акумулятор 3,7 В, 4000 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 0,5 - 10 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4000 мАгод |
Описание Ліхтар інспекційний акумуляторний з фокусуванням, COB LED
Потужний світлодіодний ліхтар із функцією зміни фокусу, що дозволяє сфокусувати освітлення на відстань до 350 метрів Завдяки технології COB LED він забезпечує світловий потік до 3000 лм, що дозволяє використовувати його в широкому спектрі застосувань. Акумулятор ємністю 4000 мАг гарантує до 20 годин роботи, а захист IP65 забезпечує стійкість до води та пилу. Дюралюмінієвий корпус забезпечує тривалу роботу в складних умовах Захист від ударів та падінь рівня IK07 Корпус повністю виготовлений з дюралюмінію Рівень захисту IP54 Конструкція ліхтарика забезпечує захист від води та пилу IP54 Світловий потік до 3000 лм Завдяки технології COB LED він забезпечує світловий потік до 3000 лм, що дозволяє використовувати його в широкому спектрі застосувань Фокусування Дальність променя 70 - 350 м Ліхтар має 5 режимів роботи
- 3 режими використовуються для керування яскравістю (сильний, середній, слабкий)
- BOOST - посилений ефект забезпечує інтенсивність світла 3000 лм
- функція стробоскопа
Отзывы и вопросы о - Ліхтар інспекційний акумуляторний з фокусуванням, COB LED
0.0
Всего отзывов:0