Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар розсувний підкапотний акумуляторний, LED, 1000 lm
| Производитель | |
| Световой поток | 1000 lm, люмен |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 70 |
| Робоча температура, мін./макс. | від 10 до 40 °C |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина x висота x глибина | 1153 x 86 x 62 mm |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 3-6 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мAгод |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Час зарядки | 5,5 год |
| Напруга зарядки, мін./макс. | 5-5 В/пост.струму |
| Температура кольору | 6000 K |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |
Читать полностью
Сховати
Описание Ліхтар розсувний підкапотний акумуляторний, LED, 1000 lm
Компактний та потужний розсувний світлодіодний ліхтар з алюмінієвим корпусом та можливістю кріплення під капот автомобіля
- Розширення: від 110 до 180 см
- 32 світлодіоди, 10 Вт
- Два різні рівні освітленості
- Індикатор стану заряджання акумулятора
- Короткий час заряджання, велика тривалість освітлення
Отзывы и вопросы о - Ліхтар розсувний підкапотний акумуляторний, LED, 1000 lm
0.0
Всего отзывов:0