Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар-ручка акумуляторний, LED
| Производитель | |
| Материал корпуса | алюміній |
| Световой поток | 300 lm, люмен |
| Час зарядки | 2 год |
| Ударостійкість | IK07 |
| Клас захисту | IP 20 |
| Елементи живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор 3,7 В, 650 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 2,5 - 4 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 650 мАгод |
| Потужність | 3 + 1 Вт |
Описание Ліхтар-ручка акумуляторний, LED
Багатофункціональний світлодіодний ліхтар в алюмінієвому корпусі Компактний дизайн робить ліхтарик ідеальним для невеликих робочих приміщень та домашнього використання. Технологія SMD забезпечує тривалу та ефективну роботу Захист від ударів та падінь рівня IK07 Алюмінієвий корпус Рівень захисту IP20 Підходить для використання у сухих приміщеннях Акумулятор ємністю 650 мАгод Літій-іонний акумулятор з роз'ємом Type-C Час заряджання – 2 год Два джерела світла: основне робоче освітлення та точкове освітлення Основне робоче освітлення забезпечує широке поле освітлення – світловий потік:
- Світловий потік 300 лм – час роботи 2,5 години
- Світловий потік 180 лм – час роботи 4 годин
Отзывы и вопросы о - Ліхтар-ручка акумуляторний, LED
0.0
Всего отзывов:0