Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар-ручка акумуляторний MINI, LED
| Производитель | |
| Материал корпуса | алюміній |
| Световой поток | 250 lm, люмен |
| Час зарядки | 2,5 год |
| Ударостійкість | IK07 |
| Клас захисту | IP 20 |
| Елементи живлення | Вбудований Li-Pol акумулятор 3,7 В, 500 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 1,5 - 5 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 500 мАгод |
| Потужність | 2,5 + 1 Вт |
Описание Ліхтар-ручка акумуляторний MINI, LED
Невеликий та легкий багатофункціональний ліхтар Компактний дизайн та алюмінієвий корпус забезпечують легке перенесення та розміщення в різних умовах. Він ідеально підходить для точної роботи та використання в обмеженому просторі Захист від ударів та падінь рівня IK07 Алюмінієвий корпус Рівень захисту IP20 Підходить для використання у сухих приміщеннях Акумулятор ємністю 500 мАгод Літій-іонний акумулятор з роз'ємом Type-C Час заряджання – 2,5 год Два джерела світла: основне робоче освітлення та точкове освітлення Основне робоче освітлення має два режими роботи – світловий потік:
- Максимальна яскравість 250 лм – час роботи 1,5 години
- Мінімальна яскравість 100 лм – час роботи 5 годин
- Максимальна яскравість 90 лм – час роботи 5 годин
Отзывы и вопросы о - Ліхтар-ручка акумуляторний MINI, LED
0.0
Всего отзывов:0