Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Световой поток | 300 lm, люмен |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 1.5-3 год |
| Робоча температура, мін./макс. | -10 до 35 °C |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Час зарядки | 2,5 год |
| Номінальна напруга | 3,7 В/пост.струму |
| Температура заряджання мін./макс. | від 5 до 30 °C |
| Ємність акумулятора / батареї | 600 мАгод |
| Довжина x Ширина x Висота | 89 x 21 x 16.3 мм |
| Ударостійкість | IK07 |
| Ступінь захисту IP | IP X3 |
| Тип з'єднання | USB типу A, магнітна зарядка |
| Клас захисту | Клас захисту III/безпечна наднизька напруга |
| Тип акумулятора / батареї | Літій-полімер |