Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар ручний акумуляторний, LED, тонкий, 450 lm
| Производитель | |
| Індекс передачі кольору (CRI), мін. | 80 |
| Тривалість світіння додаткового джерела світла | 10 год |
| Світловий потік, бічне освітлення | 120 лм |
| Тривалість світіння основний лампи | 2,5 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 2600 мAгод |
| Довжина x Ширина x Висота | 340 x 52 x 41 мм |
| Час зарядки | 4 год |
| Номінальна напруга | 5 В/пост.струму |
| Світловий потік, основне освітлення | 600 лм |
| Температура кольору | 6500 K |
| Ударостійкість | IK07 |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Тривалість світіння лампи, мін./макс. | 2,5-10 год |
Читать полностью
Сховати
Описание Ліхтар ручний акумуляторний, LED, тонкий, 450 lm
Безтінева робоча світлодіодна ручна лампа для вузького простору
- Ідеально підходить для місць з обмеженим доступом
- Джерело освітлення без тіней
- Головку світильника можна повертати на 120°
- Тонкий дизайн
- Короткий час зарядки, довга тривалість освітлення
- Індикація статусу заряду
- Блок живлення до комплекту поставки не входить
- Основне світло 1. - максимальне
- Основне світло 2.- поcлаблене
- Ліхтар
- Ліхтар - переривчастий сигнал ( не повне натиснення на кнопку включення / виключення дозволяє використовувати ліхтар в якості сигнального)
Отзывы и вопросы о - Ліхтар ручний акумуляторний, LED, тонкий, 450 lm
0.0
Всего отзывов:0