Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар циліндричний акумуляторний, COB LED
| Производитель | |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Световой поток | 1000 lm, люмен |
| Потужність | 10 Вт |
| Час зарядки | 2 год |
| Ударостійкість | IK07 |
| Клас захисту | IP 20 |
| Елементи живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор 3,7 В, 4400 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 2 - 4,5 год |
| Ємність акумулятора / батареї | 4400 мАгод |
Описание Ліхтар циліндричний акумуляторний, COB LED
Ліхтар з сенсорним вмиканням та магнітним кріпленням ідеально підходить для тривалої роботи та точно спрямованого освітлення Захист від ударів та падінь рівня IK07 Корпус повністю виготовлений з ABS-пластику Рівень захисту IP20 Підходить для використання у сухих приміщеннях Зручність та багатофункціональність
- Шарнірні кінці з сильними магнітами на основі мають можливість обертання на 180°, що в поєднанні з обертанням циліндричного корпусу на 360° забезпечує розміщення на сталевих поверхнях та точне спрямування світла
- Регульовані два обертові гачки дозволяють розмістити ліхтар та звільнити руки користувача
Отзывы и вопросы о - Ліхтар циліндричний акумуляторний, COB LED
0.0
Всего отзывов:0