Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар універсальний акумуляторний P1 Ultra
| Производитель | |
| Вес | 68 кг |
| Материал корпуса | Анодований алюміній |
| Световой поток | 2230 lm, люмен |
| Бімшот (бічне освітлення) | 120 ° |
| Клас захисту | IP 68 |
| Хотспот (центральна пляма світла) | 70 ° |
| Ударостійкість | Витримує падіння з 10 м |
| Дальність освітлення | 123 м |
| Світлодіод | Cree XHP50.2 |
| Температура кольору | 5500 K |
| Стабілізація яскравості | Повна цифрова (в усіх режимах) |
| Довжина х Діаметр корпусу х Діаметр голови | 117,7 х 20,5 х 25,4 мм |
| Елементи живлення | 1x18650 Li-Ion 3500 мАгод |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 2 год 48 хв – 200 днів |
| Комплектація | Ліхтар, фірмовий акумулятор 18650 Li-Ion ємністю 3500 мАгод, магнітна USB-зарядка, поясний чохол, сталева кліпса, 2 запасних ущільнювальних кільця, інструкція |
| Ємність акумулятора / батареї | 3500 мАгод |
Читать полностью
Сховати
Описание Ліхтар універсальний акумуляторний P1 Ultra
Ліхтар акумуляторний P1 Ultra - це універсальний ліхтар на кожен день із міцним корпусом, зручною бічною кнопкою управління режимами та комфортним кутом світла у 120°
- Високотехнологічна TIR-лінза із захистом від подряпин пропускає більше світлового потоку, забезпечує комфортний широкий промінь із боковим засвіченням 120°
- Постійна яскравість світла без мерехтіння забезпечується навіть за низьких температур
- Яскравість: 2230 люменів
- Дистанція освітлення: 123 м
- Акумулятор високої ємності 18650 Li-Ion 3500 мАгод, який заряджається за допомогою фірмового магнітного кабелю USB
- Виготовлено із міцного та легкого авіаційного алюмінію з підвищеною міцністю
- Укорочений корпус ліхтаря для зручного повсякденного використання
- Велика та зручна кнопка управління, з м'яким і комфортним натисканням
- Просте управління: легко використовувати відразу з коробки (6 режимів), можливість перейти до професійного розширеного управління з 12 режимами
- Матове анодування корпусу ліхтаря приємне в руці та не відблискує на сонці
- Має повний захист від води, бруду та пилу за стандартом
- Продовжує працювати навіть на глибині 10 метрів
- Витримує падіння із висоти до 10 метрів
- Сталева ударна кромка як додатковий захист оптичної системи під час падіння
- Магнітний порт для зарядки акумулятора також надійний і водонепроникний
- Активний захист від перегріву (вище +58 °С у режимі реального часу)
Отзывы и вопросы о - Ліхтар універсальний акумуляторний P1 Ultra
0.0
Всего отзывов:0