Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ліхтар універсальний акумуляторний WR Ultra
| Производитель | |
| Вес | 65 кг |
| Материал корпуса | Анодований алюміній |
| Световой поток | 1100 lm, люмен |
| Бімшот (бічне освітлення) | 120 ° |
| Температура кольору | 6500 K |
| Клас захисту | IP 68 |
| Хотспот (центральна пляма світла) | 70 ° |
| Ударостійкість | Витримує падіння з 10 м |
| Стабілізація яскравості | Повна цифрова (в усіх режимах) |
| Дальність освітлення | 98 / 41 м |
| Світлодіод | 2хXD16 (білий) + 2xXQE (червоний) |
| Довжина х Діаметр корпусу х Діаметр голови | 112 х 20,4 х 33 мм |
| Елементи живлення | 1x18650 Li-Ion 3200 мАгод (в комплекті) |
| Час роботи від акумулятора в залежності від яскравості | 2 год 30 хв – 65 днів |
| Комплектація | Ліхтар, акумулятор 18650 Li-Ion 3100 мАг, магнітна USB зарядка, кріплення на голову з пластиковим утримувачем, сталева кліпса, 2 запасних ущільнювальних кільця |
| Ємність акумулятора / батареї | 3100 мАгод |
Читать полностью
Сховати
Описание Ліхтар універсальний акумуляторний WR Ultra
Ліхтар універсальний акумуляторний WR Ultra – надійний та міцний ліхтар з білим світлом та червоним світлом, що особливо стане у нагоді на риболовлі чи у поході, адже освітлення буде не таким яскравим, і допоможе там, де потрібно тільки трохи підсвітити
- TIR-оптика (з додатковим захистом від подряпин), яка забезпечує більшу пропускну здатність і дальність променя
- Швидка магнітна зарядка, яка заряджає акумулятор 3100 мАгод протягом 3 годин 20 хвилин
- Яскравість: 1100 лм / 230 лм
- Дистанція освітлення: 98 м / 41 м
- Два світлодіоди, що сумарно видають 1100 люмен розсіяного світла
- Два світлодіоди, що видають 230 люмен розсіяного світла
- Ефективне при тумані
- Стане в нагоді як сигнальний маячок в екстремальних умовах
- Не лякає рибу або звіра, і не приваблює комах
- Алюмінієвий корпус з анодуванням III типу 400HV, який вже давно застосовується в аерокосмічній галузі, тому ударостійкість і безпека реалізована на високому рівні
- Стійкий до вібрацій або механічних навантажень
- Витримує падіння з висоти 10 метрів
- Працює під водою на глибині 10 метрів протягом 2 годин
- Сам корпус має приємне покриття, яке не відблискує на сонці
Отзывы и вопросы о - Ліхтар універсальний акумуляторний WR Ultra
0.0
Всего отзывов:0