Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Световой поток | 1200 lm, люмен |
| Цвет | |
| Световой поток | 1200 lm, люмен |
| Бренд | Videx |
| Довжина світлого променю | 100 м |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Материал | Полікарбонат, анодований авіаційний алюміній |
| Мoдель | VLF-H065A |
| Назва товару | Ліхтарик |
| Назначение | налобний |
| Размер | 90 х 26 х 35 мм |
| Температура кольору | 5000К |
| Тип | LED |