Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет | |
| Класс износостойкости | |
| Горючесть | |
| Воспламеняемость | |
| Токсичность | |
| Токопроводящий линолеум | |
| Состояние | Новий |
| Загальна товщина | 2.0 mm |
| Вид основи | Без основи |
| Вага, кг | 2.95 кг/м2 |
| Захисний шар | 2.0 мм |
| Вид | Гомогенный |
| Димотворча здатність | Д1 |
| Поширення полумя | РП1 |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип | Комерційний |
| Колекція | iq Toro Sc |
| Сфера використання | Для медичних закладів |
| Тип покриття | Гомогенний |
| Антистатичність | Так |
| Ширина | 2.0 м |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |