Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Лiнолеум Tarkett Start bolton 7 (2.5)
| Производитель | |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 2.5 мм |
| Цвет | |
| Цвет | |
| Класс износостойкости | |
| Токопроводящий линолеум | |
| Состояние | Новий |
| Загальна товщина | 2.0 mm |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид основи | Спінена основа |
| Захисний шар | 0.15 мм |
| Наявність пожежних протоколів | Ні |
| Укладання на теплу підлогу | Так |
| Тип | Побутовий |
| Антистатичність | Так |
| Сфера використання | Для житлових приміщень |
| Властивості | Антиковзаючий |
| Колекція | Start |
| Тип покриття | Гетерогенний |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
Читать полностью
Сховати
Описание Лiнолеум Tarkett Start bolton 7 (2.5)
Лінолеум Tarkett Start - це естетичне та практичне покриття для підлоги, що виробляється компанією Tarkett. Він має міцну поверхню, легко чиститься та стійкий до стирання. Лінолеум Tarkett Start доступний у різних дизайнах та кольорах, що дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-якого інтер'єру.
Отзывы и вопросы о - Лiнолеум Tarkett Start bolton 7 (2.5)
0.0
Всего отзывов:0