Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Літній костюм зі штанами та топом на бретелях - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003334841
Характеристики Літній костюм зі штанами та топом на бретелях - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Країна | Китай |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Фасон | прямий |
| Тканина | Поліестер |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 37см |
| Ширина по стегнам | 66см |
| Довжина по боковому шву, см | 102см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | 33см |
Читать полностью
Сховати
Описание Літній костюм зі штанами та топом на бретелях - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Літній костюм зі штанами та топом на бретелях — це вишуканий і легкий образ для теплої пори року. Модель поєднує комфорт і стиль, створюючи елегантний та невимушений вигляд.
Топ має розкльошений крій зі складками, що додає йому легкості та повітряності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Літній костюм зі штанами та топом на бретелях - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Літній костюм зі штанами та топом на бретелях - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1600') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1050') ]] ₴