Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Лопатка TEFAL BIENVENUE (2745112)
| Производитель | |
| Количество предметов [Основные] | 1 шт/Коллекция Bienvenue |
| Особенности [Основные] | Термостойкость до 220 С |
| Длина [Основные] | 32 см |
| Цвет [Основные] | черный |
| Материал [Основные] | пластик |
| Вид [Основные] | один предмет |
| Тип [Основные] | блинная лопатка |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0006 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.05 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 280 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 30 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 70 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 24 месяца |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Страна-производитель товара | Португалія |
| Страна регистрации бренда | Португалія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Лопатка TEFAL BIENVENUE (2745112)
Протягом багатьох років, за допомогою власного зростання і придбань, TEFAL перетворився на провідного світового виробника посуду з антипригарним покриттям і світового лідера з виробництва скороварок, кухонних електроприладів, приладів з приготування їжі та напоїв, прасок і ваг.
Компанія не зупиняється на досягнутому і прагне того, щоб продукція TEFAL максимально відповідала потребам покупців і дозволяла їм отримувати задоволення від використання цієї продукції, особливо, у приготуванні їжі. Сім'я і друзі - невід'ємна частина життя. Приготування їжі - одне з найбільших задоволень. Кухня - одне з найулюбленіших місць в будинку.
Саме тому TEFAL прагне запропонувати кулінарні рецепти, поради та різні кухонні пристосування для найбільшої насолоди цими приємними моментами.
Особливості:
- Аксесуари BIENVENUE можна мити в посудомийній машині
- Стійкість до температури 220 ° C
- Практичні і зручні у використанні
- Виготовлені з термостійкого пластику
Отзывы и вопросы о - Лопатка TEFAL BIENVENUE (2745112)
0.0
Всего отзывов:0