Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
| Производитель | |
| Довжина цвяху | 20 мм |
| Діаметр цвяху | 3,7 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Вміст | 80 мл |
| Кількість цвяхів | 800 шт. |
| Тип упаковки | Балон |
| Покриття | Оцинкований |
| Матеріал цвяхів | Сталь |
Описание Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
Високоякісний ступінчастий цвях діаметром 3,7 мм для сантехнічних та опалювальних установок, сумісний з DIGA® CS-2 Power і DIGA® CS-3 iBMB MPA TU Braunschweig MPA BS No: 2101-126-16-CM: Експертний звіт щодо поведінки світлодіодів з гіпсокартону у вогні відповідно до DIN 4102-4 Усі цвяхи придатні для вторинного кріплення (без технічного допуску). Максимальні сили розтягування окремих пристосувань визначаються на розсуд користувача та повинні визначатися за допомогою тестових пристосувань або випробувань на затягування. Область застосування На бетонній основі (стандартний бетон ≥ C 20/25 ≤ C 40/50) відповідно до DIN EN 206 і цегляній кладці
Отзывы и вопросы о - Магазин гвоздей и газовый баллон NG CS-2 HD
0.0
Всего отзывов:0