Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор ASUS RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00)
В наличии
Код:002628164
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор ASUS RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00)
| Производитель | |
| Вес | 476 грамм |
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Тип антенны | вбудовані |
| Количество антенн | 5 штука |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Додаткові порти | 1 х USB 2.0 |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Підтримка VPN | так |
| Режими роботи | точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Глибина | 152 мм |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість Wi-Fi | 3603 Мбіт/с |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Захист інформації | МАС-фільтр |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11b |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с) |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор ASUS RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор ASUS RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00)
[[ getCurrentDecimal('5787') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5786') ]] ₴