Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор ASUS TUF-AX4200 (90IG07Q0-MO3100)
В наличии
Код:003155666
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор ASUS TUF-AX4200 (90IG07Q0-MO3100)
| Производитель | |
| Вес | 547.4 грамм |
| Высота | 186 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Тип антенны | знімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка хмарної платформи AiCloud |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 3603 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | Запобігання та блокування заражених пристроїв |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Підтримка транспортних протоколів | RTSP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 178 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор ASUS TUF-AX4200 (90IG07Q0-MO3100)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор ASUS TUF-AX4200 (90IG07Q0-MO3100)
[[ getCurrentDecimal('8106') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7915') ]] ₴