Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK (90IG0740-MO3B60)
Нет в наличии
Код:002628944
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK (90IG0740-MO3B60)
| Производитель | |
| Вес | 740 грамм |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 161.5 мм |
| Тип антенны | вбудовані |
| Количество антенн | 6 штука |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Захист інформації | WPS |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість Wi-Fi | 4804 Мбіт/с |
| Додаткові порти | 2 х USB 3.2 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | 1024-QAM high data rate |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | геймерські |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c) |
| Глибина | 160 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK (90IG0740-MO3B60)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK (90IG0740-MO3B60)
[[ getCurrentDecimal('16834') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16834') ]] ₴