Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Cudy R700
В наличии
Код:003569749
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Cudy R700
| Производитель | CUDY |
| Вес | 464 грамм |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 85 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Cudy R700
0.0
Всего отзывов:0