Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | CUDY |
| Высота | 27.9 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | посилення антени 5 dBi |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 134.6 мм |
Характеристики Маршрутизатор Cudy WR1200
В наличии
Код:003569496
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика