Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Cudy WR1500
В наличии
Код:003157836
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Cudy WR1500
| Производитель | CUDY |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка Beamforming |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 117 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Cudy WR1500
0.0
Всего отзывов:0