Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 485 грамм |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Тип антенны | знімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Прием и отправка SMS, USSD |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (до 1800 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1800 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 154 мм |
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Hero 4G+ (KN-2311)
В наличии
Код:002628097
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика