Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
В наличии
Код:002624357
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
| Производитель | |
| Вес | 270 грамм |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Перекидання портів |
| Процесор | EN7528DU |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 110 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Keenetic Skipper (KN-1912)
[[ getCurrentDecimal('4427') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4426') ]] ₴