Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mercusys MW305R_V3 (MW305R)
В наличии
Код:002630212
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mercusys MW305R_V3 (MW305R)
| Производитель | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 3 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Також шукають | дешеві |
| Глибина | 116 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mercusys MW305R_V3 (MW305R)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mercusys MW305R_V3 (MW305R)
[[ getCurrentDecimal('726') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('726') ]] ₴