Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S
В наличии
Код:002628912
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | QCA8511 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Додаткові порти | 5 х SFP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 137 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S
[[ getCurrentDecimal('3323') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3310') ]] ₴